Analog Audio & Music Studio

Vintage hudební nástroje jsou opět žádané mezi zkušenými a kreativními hudebníky. Svévolnost variant softwaru je již dávno uznávána, i když existují i ​​použitelné produkty.

Za posledních 30 let jsme udělali hodně v oblasti zvukového designu s různými partnery a kolegy. To sahá od jednoduchých zvuků až po simulaci hluku a zvukové obrazy pro širokou škálu projektů. To znamená, že máme širokou škálu zkušeností a širokou škálu zvukových knihoven. Už jsme poskytli několik rozhovorů a předvedli některé techniky na téma hluk pro kriminální a hororové filmy.

Co je to vlastně zvukový design?

Zvukový design je umění a praxe vytváření zvukových stop pro různé potřeby. Zahrnuje specifikaci, získávání nebo vytváření zvukových prvků pomocí technik a nástrojů zvukové produkce. Zvukový design často zahrnuje provedení (viz např. Foley) a editaci dříve složeného nebo nahraného zvuku, jako jsou zvukové efekty a dialogy, pro účely média, ale může také zahrnovat vytváření zvuků od nuly pomocí syntezátorů.

Zvukový designér je někdo, kdo praktikuje zvukový design. Zvukoví designéři pracují v různých oblastech včetně filmu, televize, reklamy, videoher a živých vystoupení, jako je divadlo. Hrají důležitou roli při vytváření atmosféry a vyznění díla, kombinují zvuky a hudbu, které vyjadřují příběh, náladu a emoce, kterých chce režisér nebo producent dosáhnout.

Zde jsou některé z úkolů, které může zvukový designér provádět:

Vytváření zvukových efektů

Skládání hudby

Úprava zvuku

Míchání zvuku

Vytváření zvukových kulis

Rozvíjení zvukových konceptů

Some information about our vintage gear.