Kalevi Finduson: Finský hrdina nebo mýtus?

Kalevi Finduson je finská legenda ze všech. O jeho existenci však mnoho lidí neví. To by se ale mělo změnit. V posledních letech je Kalevi Finduson aktivní v mnoha oblastech. Kalevi Finduson aktuálně natočil svůj první film. Jako galaktický hrdina musí změnit dráhu asteroidu, aby zabránil planetární katastrofě. Kalevi Finduson však není jen filmový hrdina, je také tajným tajným agentem, vycvičeným zpěvákem zpožďovače, vynálezcem a také patronem a čestným členem mezinárodní komunity „Dääkeliingen“.

  • KALEVI FINDUSON bylinný likér
  • Finský koníček „Dääkeliingen“
  • SCI-FI Comic „Fantastická dobrodružství Kalevi Finduson“

K obsahu: „Zatímco většina lidí spí, odborníci na planetě Quodouq v metropoli Plechovkavice celou noc vyhodnocovali data a určili, že k Zemi míří intertransmedialit (kód tajné služby pro asteroid) „Wadolodaw“. Wadolodaw byl pravděpodobně uměle ovlivněni temnými silami planety Ratukaninakutar Vektoriáni z planety Pitomigawagimotip se snaží využít situace tím, že se chtějí zmocnit Wadolodaw, protože mají podezření, že obsahuje poklad Náš hrdina Kalevi Finduson je povolán k záchraně situace ano, spolu se svými přáteli z planety Dölagalöd Jako bývalý tajný agent bývalé tajné finské tajné služby má tajné znalosti s mezihvězdným silovým štítem Sykibikys, monotransmediálním komparátorem K nasměrování asteroidu na jinou cestu pomocí izospektrální. hvězdné vlny. Vydává se na dlouhé a dobrodružné cesty se svou vesmírnou lodí Redokoder. . .“

Kalevi Finduson ale zná i druhou stranu. Má velké starosti. Mnoho lidí se od sebe distancovalo. Tím přišli o tak důležité věci, jako je fantazie a humor. Kalevi Finduson vyvinula program s odborníky, který má tomuto trendu čelit. V dojemném projevu Kalevi Finduson řekl o tomto procesu následující:

„Měli jsme plné ruce práce, když kráčíme po velmi tenkém ledě. Každý si musí utáhnout opasky v rozumných mezích, jedině tak můžeme ušetřit. Pokud se nevypořádáme s touto výzvou a jejími důsledky, dítě bude Pád do studny. Minulost ukázala, že ne vždy dostaneme to, co jsme očekávali, i tentokrát zažijeme překvapení „

Kalevi, praotec všech Finů, nás najde všude. „KALEVI FINDUSON“ je značka pro víceméně finské speciality, které si můžete vychutnat. Mnoho lidí neví, jaké jsou podobnosti nebo souvislosti s jinými zeměmi. Rusko, Maďarsko, Švédsko, dokonce i Mongolsko má něco společného s Finskem. Například s finským jazykem. Nemá to absolutně nic společného s jazyky sousedů, ale kupodivu to souvisí s maďarštinou. Oba jsou opravdu docela malé státy s pár miliony obyvatel. Velmi typické je také zdvojování samohlásek a přehlásek (ää, oo, ii), které znalec jazyka zná z mongolštiny.

Kalevi Finduson ve svém volném čase cvičí finskou relaxační techniku ​​„Kalsarikännit“. Působí také v mezinárodním hnutí, které bojuje za zákaz rozinek v koláčích.

Co je zvláštního na soundtracku

Fascinující zvukové obrazy a podobné technologie zpívající rajská ovce nebo hypnotický perkusní systém Zvláštností je ruská softwarová emulace syntezátoru ANS (WarmPlace Russia). Syntezátor ANS je sovětský vývoj z 30. let 20. století. Hudební nástroj vytváří typický sovětský sci-fi zvuk 70. let. Aby se zvuky ANS trochu sladily, aby bylo možné nahrát další nástroje, byly zvuky ANS zpracovány vokodérem FullBucket (Software Plugins).

SCI-FI dobrodružství s inovativní trikovou technologií, tedy starými a kreativními, někdy vtipnými metodami vytváření krajin a objektů. Hlava celeru, která se stává obří planetou podobnou Jupiteru a vypadá úžasně realisticky. Syrové těsto houskových knedlíků v patřičně velkém množství nabývá tvaru obrovské ledové krajiny. Asteroid Wadolodaw je role toaletního papíru, která přezimovala venku a získala difúzní zvětralou podobu. S malou korekcí barev a škrábanci filmu ze 70. let to celé vypadá velmi reálně.

Skvělý ohlas a mimořádná kreativita udělaly z filmu absolutní zasvěcený tip. Film získal velkou chválu a uznání v rámci průmyslu. „Lze doporučit pouze se třemi vykřičníky,“ říkají mnozí kritici a odborníci. Bude zajímavé sledovat, kolik cen toto fantastické dobrodružství letos vyhraje. Živá realizace je aktuálně v experimentálním režimu v centru fiktivní metropole Plechovkavice.

Löyda Meidät