První slivovická omáčka

První slivovická omáčka na světě nyní obohacuje slovanskou a východoevropskou kuchyni. Slivovická omáčka byla vyvinuta speciálně pro vydatné pokrmy z pánve a grilu a má typické vlastnosti slovanské kuchyně. Základem chuti je sladkost, kořenitost a intenzivní koření, navíc je zde kvalitní slivovice (ovocné brandy), které omáce dodávají výraznou chuť.

1st Original Slivovice Omáčka

Slivovitz, Slivovice, Soße, Sauce, Metaxa, Karpaten, slawisch, Kultur, Tradition, Obstbrand

Original Slivovice Sauce, Jako první na světě Slivovice omáčka, Pierwszy na świecie sos Slivovice, Први сос Сливовице на свету.

První slivovická omáčka na světě. K našim pokrmům Karpatský špíz a Karpatský řízek jsme potřebovali třešničku na dortu, která to celé zakulatí. Tak vznikl nápad vyvinout slivovickou omáčku. Podle aktuální receptury je to lehce nasládlá a lehce pikantní omáčka s intenzivní slivovicí. Barva slivovické omáčky je středně tmavá oranžová ze 70. let.

Podle současného stavu (2018) a intenzivních výzkumů taková omáčka dosud nebyla známa. Proto můžeme mluvit o skutečném kulinářském vynálezu moderní doby.

Naše originální slivovická omáčka je vyráběna podle vlastní receptury, která se po mnoha testech a obměnách vyvinula v „vykutálený produkt“. Od září pracujeme s novým receptem. Není nový, ale mírně upravený.

Original, Slivovitz, Slivovice, Sauce, Unikat, Restaurant, Elsteraue, Gastronomie

Slivovice omáčka je komplexní směs zeleniny a bylinek v jemné rovnováze. Nechybí ani tříletá Slivovice GOLD od Rudolfa Jelínka. Pro „krémovou“ konzistenci se místo smetany přidává kokosové mléko. Přesný recept je samozřejmě pod pokličkou. Dá se však říci, že ingrediencí je přes 20.

Originalni, Slivovitzova, omačka, Slivovice, Czech, product, Sauce, Elsteraue  Slivovice, Sauce, russian, food, slavic, slavian, Slivovitz, Elsteraue

Abyste si vychutnali originální slivovickou omáčku, musíte si objednat karpatský šašlik nebo karpatský řízek. Omáčka je exkluzivní k těmto pokrmům.

Suchbegriffe: Original Slivovitz Sauce – Slivovice – Оригинальный сливовицкий соус -. Originalni Slivovitzova omačkaKarpatensauceObstbrand